Kontakt

Armatura Kraków SA

ul. Zakopiańska 72
30-418 Kraków

Sekretariat Biura Zarządu
TEL. +48 (12) 25 44 206

dane teleadresowe

sieci sprzedaży
pomorski mazowiecki malopolski slaski
Region Pomorski
Arkadiusz Sarnowski

SZEF REGIONU

arkadiusz.sarnowski@kfa.pl +48 785 210 022
1 Mariusz Smaruj

Regionalny kierownik sprzedaży

mariusz.smaruj@kfa.pl +48 783 921 448
2 Jerzy Dyr

Regionalny kierownik sprzedaży

jerzy.dyr@kfa.pl +48 785 254 970
3 Sebastian Siewruk
sebastian.siewruk@kfa.pl +48 783 921 966
4 Łukasz Ambrożej

Regionalny kierownik sprzedaży

lukasz.ambrozej@kfa.pl +48 601 362 972
5 Mariusz Smaruj

Regionalny kierownik sprzedaży

mariusz.smaruj@kfa.pl +48 783 921 448
6 Grzegorz Niziołek

Regionalny kierownik sprzedaży

grzegorz.niziolek@kfa.pl +48 783 981 020
7 Tomasz Rutkowski

Regionalny kierownik sprzedaży

tomasz.rutkowski@kfa.pl +48 783 943 469
8 Paweł Mitak

Regionalny kierownik sprzedaży

pawel.mitak@kfa.pl +48 885 556 025
Region Mazowiecki
Mariusz Milewski

SZEF REGIONU

mariusz.milewski@kfa.pl +48 601 362 973
9 Wakat

Regionalny kierownik sprzedaży

10 Daniel Jagiełło

Regionalny kierownik sprzedaży

daniel.jagiello@kfa.pl +48 785 258 437
11 Janusz Sznilik

Regionalny kierownik sprzedaży

janusz.sznilik@kfa.pl +48 601 632 981
12 Robert Nowak

Regionalny kierownik sprzedaży

robert.nowak@kfa.pl +48 601 362 976
13 Wakat

Regionalny kierownik sprzedaży

14 Wojciech Margiel

Regionalny kierownik sprzedaży

wojciech.margiel@kfa.pl +48 601 362 977
15 Patryk Baranowski

Regionalny kierownik sprzedaży

patryk.baranowski@kfa.pl +48 783 921 447
Region Małopolski
Region Śląski
Regionalni Kierownicy Sprzedaży ds. Rynku Inwestycyjnego
Region Północny
Region Zachodni
Region Południowy
Region północny Region zachodni Region Południowy
Region Północny
1 Region Północny

woj. podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie - powiaty:  złotowski, pilski, czarnkowsko-trzcianecki, chodzieski, wągrowiecki, obornicki, szamotulski, międzychodzki, gnieźnieński, Poznań, poznański, nowotomyski,  wrzesiński, średzki, śremski, grodziski,

Mateusz Cieśliński
mateusz.cieslinski@kfa.pl
(+48) 783 913 245
Region Południowy
1 Region Południowy

woj. – małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, śląskie, lubelskie

 

Łukasz Księżarczyk
lukasz.ksiezarczyk@kfa.pl
(+48) 783 925 655
Region Zachodni
1 Region Zachodni

woj. mazowieckie, dolnośląskie, lubuskie, opolskie, łódzkie, wielkopolskie - powiaty: wolsztyński, kościański, leszczyński, Leszno, gostyński, rawicki, jarociński, pleszewski, kaliski, Kalisz, krotoszyński, ostrowski, ostrzeszowski, kępiński

Grzegorz Niziołek
grzegorz.niziolek@kfa.pl
(+48) 783 981 020