wyszukiwanie zaawansowane
Armatura4You
© 2016 Grupa Armatura

Ceramika

Armatura wodna i gazowa

Grzejniki i armatura c.o.

Kontakt

Armatura Kraków SA

ul. Zakopiańska 72
30-418 Kraków

Sekretariat Biura Zarządu
TEL. +48 (12) 25 44 206

dane teleadresowe Regionalni Kierownicy Sprzedaży

Armatura Kraków SA

ul. Zakopiańska 72
30-418 Kraków

Sekretariat Biura Zarządu
TEL. +48 (12) 25 44 206

dane teleadresowe

Regionalni Kierownicy Sprzedaży
pomorski mazowiecki malopolski slaski
Region Pomorski
ZASTĘPCA DYREKTORA DS. HANDLOWYCH - Ireneusz Kochanik
ireneusz.kochanik@grupa-armatura.pl +48 782 997 844
SZEF REGIONU POMORSKIEGO - Wojciech Brzeziński
województwa: zachodnio – pomorskie, lubuskie, pomorskie, kujawsko – pomorskie
powiaty: elbląski, braniewski, bartoszycki, lidzbarski, olsztyński, nidzicki, działdowski, nowomiejski, iławski, ostródzki
wojciech.brzezinski@grupa-armatura.pl +48 601 362 971
1 Regionalny kierownik sprzedaży - Jerzy Dyr
województwo: pomorskie , powiaty: elbląski , braniewski
jerzy.dyr@grupa-armatura.pl +48 785 254 720
3 Regionalny kierownik sprzedaży - Kamil Antkiewicz
województwo: wielkopolskie
kamil.antkiewicz@grupa-armatura.pl +48 601 362 970
4 Regionalny kierownik sprzedaży - Tomasz Owczarski
województwo: kujawsko-pomorskie powiaty: bartoszycki, lidzbarski, olsztyński, nidzicki, działdowski, nowomiejski, iławski, ostródzki
tomasz.owczarski@grupa-armatura.pl +48 783 910 319
Region Mazowiecki
ZASTĘPCA DYREKTORA DS. HANDLOWYCH - Ireneusz Kochanik
ireneusz.kochanik@grupa-armatura.pl +48 782 997 844
Szef Regionu - Mariusz Milewski

województwa: mazowieckie , podlaskie
powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, olecki, piski, szczycieński, węgorzewski

mariusz.milewski@grupa-armatura.pl +48 601 362 973
5 Regionalny Kierownik Sprzedaży Monika Marcinowicz

Warszawa Wschód
powiaty: ciechanowski, pułtuski, wyszkowski, legionowski, wołomiński, węgrowski, sokołowski, miński, siedlecki, łosicki mławski, otwocki, garwoliński, ostrowski, żuromiński, płoński, nowodworski

monika.marcinowicz@grupa-armatura.pl +48 785 255 577
6 Regionalny kierownik sprzedaży - Adam Malczewski
Warszawa Zachód
powiaty: warszawski zachodni, białobrzeski, gostyniński, grodziski, grójecki, kozienicki, lipski, piaseczyński, płocki, pruszkowski, przysuski, radomski, sierpecki, sochaczewski, szydłowiecki, zwoleński, żyrardowski
adam.malczewski@grupa-armatura.pl +48 601 362 974
7 Regionalny kierownik sprzedaży - Łukasz Ambrożej

województwo: podlaskie
powiaty: makowski, ostrołęcki, przasnyski, ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, olecki, piski, szczycieński, węgorzewski

lukasz.ambrozej@grupa-armatura.pl +48 601 362 972
Region Małopolski
ZASTĘPCA DYREKTORA DS. HANDLOWYCH - Ireneusz Kochanik
ireneusz.kochanik@grupa-armatura.pl +48 782 997 844
Szef Regionu - Arkadiusz Typiak
województwa: podkarpackie, małopolskie, lubelskie
powiaty: buski, jędrzejowski, kazimierski, kielecki, opatowski, ostrowiecki, pińczowski, sandomierski, skarżyski, starachowicki, staszowski
arkadiusz.typiak@grupa-armatura.pl +48 601 362 980
11 Regionalny kierownik sprzedaży - Alicja Wiśniewska
województwo: podkarpackie
alicja.wisniewska@grupa-armatura.pl +48 601 362 981
12 Regionalny kierownik sprzedaży - Robert Nowak
województwo: małopolskie
powiaty: buski, jędrzejowski, kazimierski, kielecki, pińczowski, staszowski
robert.nowak@grupa-armatura.pl +48 601 362 976
13 Regionalny kierownik sprzedaży - Daniel Ślusarczyk
województwo: lubelskie
powiaty: skarżyski, starachowicki, ostrowiecki, opatowski, sandomierski
daniel.slusarczyk@grupa-armatura.pl +48 785 258 437
Region Śląski
ZASTĘPCA DYREKTORA DS. HANDLOWYCH - Ireneusz Kochanik
ireneusz.kochanik@grupa-armatura.pl +48 782 997 844
Szef Regionu - Rafał Smółka
województwa: śląskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie
powiaty: konecki, włoszczowski
rafal.smolka@grupa-armatura.pl +48 601 362 979
8 Regionalny kierownik sprzedaży - Marcin Sitko

województwo: śląskie

marcin.sitko@grupa-armatura.pl +48 785 255 266
9 Regionalny kierownik sprzedaży - Piotr Nazarkiewicz

województwa: dolnośląskie, opolskie

piotr.nazarkiewicz@grupa-armatura.pl +48 783 921 447
10 Regionalny kierownik sprzedaży - Wojciech Margiel
województwo: łódzkie
konecki, włoszczowski
wojciech.margiel@grupa-armatura.pl +48 601 362 977