komfortowe

rozwiązania

EN PL RU

Kontakt

Armatura Kraków SA

ul. Zakopiańska 72
30-418 Kraków

Sekretariat Biura Zarządu
TEL. +48 (12) 25 44 206

Fabryka Nisko

ul. Sandomierska 14
37-400 Nisko

Sekretariat
TEL.+48 (12) 37 86 550

dane teleadresowe sieci sprzedaży

Armatura Kraków SA

ul. Zakopiańska 72
30-418 Kraków

Sekretariat Biura Zarządu
TEL. +48 (12) 25 44 206

Fabryka Nisko

ul. Sandomierska 14
37-400 Nisko

Sekretariat
TEL.+48 (12) 37 86 550

dane teleadresowe

sieci sprzedaży
polnoc poludnie wschod
Region Północny
Szef regionu Północ - Arkdiusz Sarnowski
arkadiusz.sarnowski@kfa.pl +48 785 210 022
1 Mariusz Smaruj

RKS zachodniopomorski

mariusz.smaruj@kfa.pl +48 783 921 448
2 Jerzy Dyr

RKS pomorski

jerzy.dyr@kfa.pl +48 785 254 970
3 Sebastian Siewruk

RKS warmińsko mazurski

sebastian.siewruk@kfa.pl +48 783 921 966
4 Łukasz Suszyński

RKS kujawsko-pomorski

lukasz.suszynski@kfa.pl +48 783 943 469
5 Grzegorz Niziołek

RKS wielkopolski

grzegorz.niziolek@kfa.pl +48 783 981 020
Region Południowy
Szef regionu Południe

Rafał Smółka

rafal.smolka@kfa.pl +48 601 362 979
11 Grzegorz Łyszczarz

RKS małopolski + świętokrzyski

grzegorz.lyszczarz@kfa.pl +48 601 362 976
12 Wojciech Margiel

RKS łódzki

wojciech.margiel@kfa.pl +48 601 362 977
13 Szymon Sitarz

RKS śląski

szymon.sitarz@kfa.pl +48 601 032 836
14 Patryk Baranowski

RKS dolnośląski + opolski

patryk.baranowski@kfa.pl +48 783 921 447
Region Małopolski
Region Wschodni
Szef Regionu Wschód

Mariusz Milewski

mariusz.milewski@kfa.pl +48 601 362 973
6 Łukasz Ambrożej

RKS podlaski

lukasz.ambrozej@kfa.pl +48 601 362 972
7 Ilona Komorzycka
ilona.komorzycka@kfa.pl +48 785 255 577
8 Paweł Mitak

RKS mazowiecki S + świętokrzyski N

pawel.mitak@kfa.pl +48 885 556 025
9

RKS lubelski

10 Katarzyna Wenc

RKS podkarpacki

katarzyna.wenc@kfa.pl +48 601 362 981
Regionalni Kierownicy Sprzedaży ds. Rynku Inwestycyjnego
Region Północny
Region Zachodni
Region Południowy
Region północny Region zachodni Region Południowy
Region Północny
1 Region Północny

woj. podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie - powiaty:  złotowski, pilski, czarnkowsko-trzcianecki, chodzieski, wągrowiecki, obornicki, szamotulski, międzychodzki, gnieźnieński, Poznań, poznański, nowotomyski,  wrzesiński, średzki, śremski, grodziski,

Mateusz Cieśliński
mateusz.cieslinski@kfa.pl
(+48) 783 913 245
Region Południowy
1 Region Południowy

woj. – małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, śląskie, lubelskie

 

Łukasz Księżarczyk
lukasz.ksiezarczyk@kfa.pl
(+48) 783 925 655
Region Zachodni
1 Region Zachodni

woj. mazowieckie, dolnośląskie, lubuskie, opolskie, łódzkie, wielkopolskie - powiaty: wolsztyński, kościański, leszczyński, Leszno, gostyński, rawicki, jarociński, pleszewski, kaliski, Kalisz, krotoszyński, ostrowski, ostrzeszowski, kępiński

Grzegorz Niziołek
grzegorz.niziolek@kfa.pl
(+48) 783 981 020