komfortowe

rozwiązania

EN PL RU

Regionalni Kierownicy Sprzedaży

Podaj swój kod pocztowy, aby odszukać Kierownika z Twojej miejscowości.

Region Kierownik Dane kontaktowe
1 Mariusz Smaruj mariusz.smaruj@kfa.pl
+48 783 921 448
2 Jerzy Dyr jerzy.dyr@kfa.pl
+48 785 254 970
3 Sebastian Siewruk sebastian.siewruk@kfa.pl
+48 783 921 966
4 Łukasz Suszyński lukasz.suszynski@kfa.pl
+48 783 943 469
5 Grzegorz Niziołek grzegorz.niziolek@kfa.pl
+48 783 981 020
6 Łukasz Ambrożej lukasz.ambrozej@kfa.pl
+48 601 362 972
7
8 Paweł Mitak pawel.mitak@kfa.pl
+48 885 556 025
9 Paweł Boryga pawel.boryga@kfa.pl
+48 785 258 437
10 Katarzyna Wenc katarzyna.wenc@kfa.pl
+48 601 362 981
11 Grzegorz Łyszczarz grzegorz.lyszczarz@kfa.pl
+48 601 362 976
12 Wojciech Margiel wojciech.margiel@kfa.pl
+48 601 362 977
13 Szymon Sitarz szymon.sitarz@kfa.pl
+48 603 032 836
14

Szef regionu Północ - Arkdiusz Sarnowski

arkadiusz.sarnowski@kfa.pl

+48 785 210 022

Szef regionu Południe - Marcin Burek

marcin.burek@kfa.pl

+48 601 362 979

Szef Regionu Wschód - Mariusz Milewski

mariusz.milewski@kfa.pl

+48 601 362 973